Služby

Po telefonickom dohovore od vás zvieratko prevezmeme aj cez víkend alebo sviatok

Kremačný prívesok – záruka nezameniteľnosti

V okamihu prevzatia označíme vaše zvieratko príveskom s unikátnym kódom, ktorý ho bude sprevádzať od nášho prevzatia, až po vloženie popolu do urničky. Máte tak 100% istotu, že dostanete naozaj popol svojho zvieratka. Dodržujeme etický kódex. Kremačná pec, ktorú používame, je vybavená najmodernejšou technológiou, ktorá zaručí dokonalé spopolnenie a umožňuje kremáciu zvieratka do váhy 90 kg. Váš miláčik, označený kremačným príveskom s unikátnym kódom, je v kremačnej peci sám. Po kremácií je popol vychladený a následne vsypaný do vami vybranej urničky.

Pod jednou strechou

Naše krematórium vám poskytne všetky služby pod jednou strechou. Všetko zariadime na jednom mieste, podrobnosti obradu, uloženie v chladiacom boxe, kremáciu, výber urničky, príslušnú dokumentáciu.

Až do termínu kremácie, bude vaše zvieratko uložené v chladiacom zariadení nášho krematória.

Obradná sieň krematória

Ak sa budete chcieť so svojim zvieratkom rozlúčiť, môžete využiť obradnú sieň u nás v krematóriu. Obrad pripravíme podľa vášho priania, vrátane hudby, kvetov, či fotiek obradu. Nebojte sa nám povedať svoje priania.

Výber urničky

Urničku alebo iný pamätný predmet si môžete vybrať priamo u nás v našej galérií alebo na internetových stránkach www.spiritas.sk. Po dokončení kremácie vám do 2 hodín pripravíme vybranú urničku, prípadne dohodneme presný termín odovzdania.