Služby

Po telefonickom dohovore od vás zvieratko prevezmeme aj cez víkend alebo sviatok

Kremačný prívesok – záruka nezameniteľnosti

V okamihu prevzatia označíme vaše zvieratko príveskom s unikátnym kódom, ktorý ho bude sprevádzať od nášho prevzatia, až po vloženie popolu do urničky. Máte tak 100% istotu, že dostanete naozaj popol svojho zvieratka. Dodržujeme etický kódex. Kremačná pec, ktorú používame, je vybavená najmodernejšou technológiou, ktorá zaručí dokonalé spopolnenie a umožňuje kremáciu zvieratka do váhy 90 kg. Váš miláčik, označený kremačným príveskom s unikátnym kódom, je v kremačnej peci sám. Po kremácií je popol vychladený a následne vsypaný do vami vybranej urničky.

Pod jednou strechou

Naše krematórium vám poskytne všetky služby pod jednou strechou. Všetko zariadime na jednom mieste, podrobnosti obradu, uloženie v chladiacom boxe, kremáciu, výber urničky, príslušnú dokumentáciu. Platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou.

Až do termínu kremácie, bude vaše zvieratko uložené v chladiacom zariadení nášho krematória.

Po telefonickom dohovore od vás zvieratko prevezmeme za príplatok aj cez víkend alebo sviatok.

Obradná sieň krematória

Ak sa budete chcieť so svojim zvieratkom rozlúčiť, môžete využiť obradnú sieň u nás v krematóriu. Obrad pripravíme podľa vášho priania, vrátane hudby, kvetov, či fotiek. Nebojte sa nám povedať svoje priania.

Výber urničky

Urničku alebo iný pamätný predmet si môžete vybrať priamo u nás, príp. sa môžete inšpirovať na našej fcb stránke. Po dokončení kremácie vám do 1 hodiny pripravíme vybranú urničku, prípadne dohodneme presný termín odovzdania alebo zaslatia kuriérom.

DOVOZ ZVIERATKA DO KREMATÓRIA

V prípade, že nemáte ako doviesť svoje zvieratko, kontaktujte nás prosím. Po telefonickom dohovore je možný dovoz zvieratka do krematória v pracovné dni v čase 8-15h.